Plast Service Pack

Firma Plast Service Pack powstała w 1992 roku z inicjatywy Konrada Rumińskiego. Niewielki początkowo zakład mieszczący się w  podwarszawskim Sękocinie produkował w niskim nakładzie trzy rodzaje opakowań z tworzyw sztucznych o stosunkowo prostej konstrukcji, bez nadruku. Już dwa lata po założeniu firmy konieczna była zmiana jej siedziby. Działalność kontynuowano w Kolonii Warszawskiej, gdzie firma nadal dynamicznie się rozwija. Na  jej potrzeby rozbudowano i wybudowano nowe hale produkcyjne i magazynowe, poszerzono i unowocześniono park maszynowy oraz zwiększono wolumen produkcji. Zespół inżynierów-projektantów sukcesywnie wprowadzał nowe rozwiązania konstrukcyjne zapewniające trwałość, wytrzymałość i szczelność opakowań.

Jesteśmy pierwszym na rodzimym rynku producentem opakowań z tworzyw sztucznych formowanych wtryskowo i produkujemy je do dnia dzisiejszego. Obecnie należymy do czołówki producentów wiader i pojemników z tworzyw sztucznych w Europie i jesteśmy w gronie tych, którzy nadają kierunek światowym trendom w branży opakowań. Mamy nowoczesną fabrykę liczącą 18.000 m powierzchni produkcyjnej, posiadamy kilkadziesiąt maszyn i zatrudniamy około 240 pracowników. Z naszych rąk trafia rocznie na rynek blisko 40 nowych wzorów opakowań.  Głównym wyznacznikiem sukcesu i źródłem satysfakcji jest dla nas zadowolenie i zaufanie klientów. Nieustannie poszerzamy listę odbiorców krajowych i zagranicznych. Możemy poszczycić się  współpracą z największymi polskimi i europejskimi firmami.

Dzisiejszą pozycję umożliwiła nam konsekwencja w realizacji wyznaczanych celów. Fundamentem i wyznacznikiem naszych działań są trzy słowa-klucze - jakość, piękno, użyteczność w oparciu, o które powstają doskonałe produkty o nietuzinkowym wzornictwie.

2024 © Plastservicepack. Wszelkie prawa zastrzeżone
do góry ▲