Kontakt

PLAST SERVICE PACK SP. Z O.O.

Kolonia Warszawska, al. Krakowska 96 A; 
05-552 Wólka Kosowska;

REGON: 147043679
NIP: 1231283932
KRS: 0000489817
Numer Rejestrowy BDO: 000017848
Kapitał zakładowy: 4 893 400 zł

 

Tel.: +48 22 756 15 44 Tel.: +48 22 756 15 86
Tel.: +48 22 756 17 07 Tel.: +48 22 756 17 08
Fax: +48 22 756 17 02  

Sprzedaż hurtowa: pon. - pt. 8:00 - 15:00

Sprzedaż detaliczna: wt. - śr. 8:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

Jaka jest suma 5 i 6?

SEKRETARIAT:

wew. 111; 122
kom.: +48 607 522 222
biuro@plastservicepack.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY:

Elżbieta Krupczyńska
wew. 112
kom.: +48 691 210 201
elzbieta.k@plastservicepack.pl

Robert Wrzesiński
wew. 125
kom.: +48 609 400 898
robert.w@plastservicepack.pl

Maksym Sakacz
wew. 128
kom.: +48 607 409 279
m.sakacz@plastservicepack.pl

Halina Dąbrowska
kom.: +48 722 210 232
halina.dabrowska@plastservicepack.pl

Michał Wiśniewski
wew. 123
kom.: +48 722 210 322
michal.wisniewski@plastservicepack.pl

 

KADRY:

Anna Żebrowska
wew. 126
anna.zebrowska@plastservicepack.pl 

Edyta Lesiak
wew. 126
edyta.lesiak@plastservicepack.pl

 

KONTROLA JAKOŚCI:

Agnieszka Wojciechowska
wew. 134
kom.: +48 607 207 327
agnieszka.wojciechowska@plastservicepack.pl

 

PRACOWNIA GRAFICZNA:

Jakub Ślipiec
wew. 118; 129
kom.: +48 603 309 029
kuba@plastservicepack.pl

Tomasz Dubielecki
wew. 118; 129
tomek.d@plastservicepack.pl

 

PRODUKCJA:

Dyr. Szczepan Rutkowski
wew. 115
sylwek.rutkowski@plastservicepack.pl

Ela Dusza
wew. 115
ela.dusza@plastservicepack.pl

Małgorzata Kobyłka
wew. 115
m.kobylka@plastservicepack.pl

 

SPRZEDAŻ DETALICZNA:

Mateusz Kalinowski
wew. 133
kom.: +48 727 407 757
mateusz.kalinowski@plastservicepack.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

Mirosława Matulka
wew. 124
kom: +48 609 471 500
m.matulka@plastservicepack.pl

Monika Kostana
wew. 150
kom.: +48 609 409 916
monikakostana@plastservicepack.pl

Michał Wasilak
wew. 132
kom: +48 727 414 433
michal.wasilak@plastservicepack.pl

 
KSIĘGOWOŚĆ:
ksiegowosc@plastservicepack.pl

 

DRUKARNIA IML:

Christian Janetzko
wew. 114
christian.janetzko@plastservicepack.pl

 

DRUKARNIA OFFSETOWA:

Mariola Wachowicz
wew. 131
kom.: +48 603 626 660
mariola.wachowicz@plastservicepack.pl

 

MAGAZYN:

Piotr Pacholczyk
wew. 137
pacholczyk.piotr@plastservicepack.pl

 

IT:

Piotr Napiórkowski
kom.: +48 601 336 996
piotr.it@plastservicepack.pl

 

DZIAŁ ZAKUPÓW I LOGISTYKI:

Rafał Bodych
wew. 122
rafal.bodych@plastservicepack.pl

Marcin Bodych
wew. 122
marcin.bodych@plastservicepack.pl

2020 © Plastservicepack. Wszelkie prawa zastrzeżone
do góry ▲