Kontakt

PLAST SERVICE PACK SP. Z O.O.

Kolonia Warszawska, al. Krakowska 96 A; 
05-552 Wólka Kosowska;

REGON: 147043679
NIP: 1231283932
KRS: 0000489817
Numer Rejestrowy BDO: 000017848
Kapitał zakładowy: 8.967.050 zł

 

Tel.: +48 22 756 15 44 Tel.: +48 22 756 15 86
Tel.: +48 22 756 17 07 Tel.: +48 22 756 17 08
Fax: +48 22 756 17 02  

Sprzedaż hurtowa: pon. - pt. 8:00 - 15:00

Sprzedaż detaliczna: wt. - śr. 8:00 - 15:00

Formularz kontaktowy

Proszę dodać 4 i 7.

SEKRETARIAT:

wew. 111; 122
tel.: +48 (22) 756 15 86
biuro@plastservicepack.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY:

Elżbieta Krupczyńska
wew. 112
kom.: +48 691 210 201
elzbieta.krupczynska@plastservicepack.pl

Robert Wrzesiński
wew. 125
kom.: +48 609 400 898
robert.wrzesinski@plastservicepack.pl

Maksym Sakacz
wew. 128
kom.: +48 607 409 279
maksym.sakacz@plastservicepack.pl

Michał Wiśniewski
wew. 123
kom.: +48 722 210 322
michal.wisniewski@plastservicepack.pl

Renata Król
wew.: 110
renata.krol@plastservicepack.pl

 

KADRY:

Monika Rosiak
wew. 107
monika.rosiak@plastservicepack.pl 

Magdalena Kozlowska
wew. 126
magdalena.kozlowska@plastservicepack.pl

 

KONTROLA JAKOŚCI:

Agnieszka Wasiak
wew. 134
kom.: +48 722 212 404
agnieszka.wasiak@plastservicepack.pl

 

PRACOWNIA GRAFICZNA:

Jakub Ślipiec
wew. 118; 129
kom.: +48 603 309 029
jakub.slipiec@plastservicepack.pl

Tomasz Dubielecki
wew. 118; 129
kom.: +48 605 609 969
tomasz.dubielecki@plastservicepack.pl

 

PRODUKCJA:

Dyr. Szczepan Rutkowski
wew. 115
szczepan.rutkowski@plastservicepack.pl

Ela Dusza
wew. 103
ela.dusza@plastservicepack.pl

Małgorzata Kobyłka
wew. 105
malgorzata.kobylka@plastservicepack.pl

 

SPRZEDAŻ DETALICZNA:

Mateusz Kalinowski
wew. 133
kom.: +48 727 407 757
mateusz.kalinowski@plastservicepack.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY:

Mirosława Matulka
wew. 124
kom: +48 609 471 500
miroslawa.matulka@plastservicepack.pl

Monika Kostana
wew. 150
kom.: +48 609 409 916
monika.kostana@plastservicepack.pl

Michał Wasilak
wew. 132
kom: +48 727 414 433
michal.wasilak@plastservicepack.pl

 
KSIĘGOWOŚĆ:
ksiegowosc@plastservicepack.pl

 

DRUKARNIA IML:

Christian Janetzko
wew. 114
christian.janetzko@plastservicepack.pl

 

DRUKARNIA OFFSETOWA:

Mariola Wachowicz
wew. 131
kom.: +48 603 626 660
mariola.wachowicz@plastservicepack.pl

 

MAGAZYN:

Piotr Pacholczyk
wew. 137
piotr.pacholczyk@plastservicepack.pl

 

IT:

Piotr Napiórkowski
wew. 199
piotr.napiorkowski@plastservicepack.pl

 

DZIAŁ ZAKUPÓW I LOGISTYKI:

Rafał Bodych
wew. 122
rafal.bodych@plastservicepack.pl

Marcin Bodych
wew. 122
marcin.bodych@plastservicepack.pl

2022 © Plastservicepack. Wszelkie prawa zastrzeżone
do góry ▲