Design i innowacje

Pragnienie piękna wpływa na nasze życie na każdym kroku. Dążenie do ideału warunkuje większość codziennych zamiarów i gestów. Lubimy otaczać się przedmiotami, które są nie tylko funkcjonalne, ale i przyjemne dla oka. Popyt na interesujące rozwiązania wymusza różnorodność form opakowania i tym samym wzbogaca jego funkcję. Opakowanie dawno już przestało być tylko elementem chroniącym swoją zawartość. Jego użyteczność udoskonalono i wyróżniono. Nastąpił estetyczny rozwój opakowania na szeroką skalę, czyniąc go „niemym sprzedawcą”. Obecnie jest ono ważnym elementem sztuki użytkowej.

Wiedząc o wielkiej roli opakowania oraz braku odpowiednich wzorców na polskich półkach sklepowych, obraliśmy jeden cel. Jest nim projektowanie opakowań użytecznych będących w ścisłej relacji z pięknem.

Nasza firma zalicza się do europejskiej czołówki wytwórców wiader, wiaderek i pojemników formowanych wtryskowo, głównie z polipropylenu, przeznaczonych do pakowania produktów spożywczych i budowlanych. Nasze produkty trafiają do wielu znaczących firm i milionów odbiorców. Prosta konstrukcja, zastosowanie najlepszego surowca, trwałość i niezawodność projektowanych przez nas opakowań, nie pozostają bez wpływu na naszą pozycję, jako potentata rynkowego. Obecnie jakość naszych opakowań jest konkurencyjna dla produktów dużych europejskich firm.

Świadomość estetycznej formy i aspektów funkcjonalnych pozwala nam projektować opakowania na najwyższym poziomie. Dbamy o estetykę nawet tam, gdzie na ogół wydaje się być niekonieczna w opakowaniu. Dobry design łączymy z wymaganiami logistyki i właściwym marketingiem. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta i skutecznie je zaspokajamy. Przykładem jest zaprojektowanie przez nas i wprowadzenie na szeroką skalę do użytku w przemyśle budowlanym puszki 10 litrowej na farbę, o rewolucyjnym systemie zamykania, która zdobyła uznanie na rynku światowym. Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku europejskim, która wprowadziła uchwyty plastikowe do wszystkich wiader dla artykułów chemicznych. Dokonaliśmy również zmiany w zamknięciu. Wprowadziliśmy jeden rodzaj zamknięcia do jednego typu wiader (AL). Tym unikalnym rozwiązaniem wyróżniliśmy się w świecie opakowań. Nieustannie udoskonalamy opakowania. Naszym najnowszym pomysłem jest zastosowanie siatki wzmacniającej na wewnętrznej stronie wiadra przy jego podstawie. Zadbaliśmy również o jego dno. Rant wiadra wzmocniliśmy konstrukcją. Owe rozwiązania będą charakteryzowały wszystkie nowe opakowania. Nasze starania uwidoczniły się również w przykrywce. Zadbaliśmy o jej łatwe użytkowanie, zachowując jej dotychczasową trwałość. Trafiony projekt budzi nasze zadowolenie i motywuje do dalszego działania. Nowoczesne rozwiązania łączymy z nową estetyką opierając się na aktualnych trendach we wzornictwie użytkowym. Obserwujemy rynek opakowań całego świata i zmiany, jakie w nim zachodzą. Na tej podstawie określamy potrzeby i zaspokajamy je nowatorskim produktem.

W chwili obecnej stajemy wobec narodzin produktów przeznaczonych do codziennego użytku. Chcemy wyjść na spotkanie codzienności, projektując przedmioty niezbędne w gospodarstwie domowym. Planujemy stworzyć grupę projektową, która funkcjonalność nowych opakowań wzbogaci o wartość artystyczną. Przedmioty, których produkcję przewidujemy w najbliższym czasie, będą miały ścisłe przeznaczenie nie jako opakowanie, lecz produkt mający zastosowanie w gospodarstwie domowym. Zaspokajając potrzeby społeczne produkowanymi masowo przedmiotami, bierzemy udział w kreowaniu gustów i kształtowaniu jakości życia.

Wierzymy, że tam gdzie nowoczesność spotyka się z tradycją efekt może być tylko jeden – funkcjonalność w eleganckim wydaniu.

2024 © Plastservicepack. Wszelkie prawa zastrzeżone
do góry ▲